Karta Oferty Wersja 1 2018-01-16T10:21:24+00:00

Dom wolnostojący, 190 m2, Olsztynek

Dom wolnostojący na sprzedaż, Olsztynek

Cena: 399 000 PLN

2 100 PLN/m2

Barbara Alancewicz- Grędzińska
nr licencji: 1025
Tel.kom.: 507-130-021
Telefon: 89 5353356
strzecha@strzecha.olsztyn.pl

Opis

UWAGA!!! NOWA NIŻSZA CENA!!!
Do sprzedaży obszerny, podpiwniczony dom mieszkalny o pow. użytkowej około 190 m2 wraz z dwoma murowanymi budynkami gospodarczymi, budynki posadowione na działce o pow. 1999 m2 w Olsztynku.
Jest możliwa zamiana z dopłatą na mieszkanie w Olsztynku!!!
Dom nadbudowany i wyremontowany na początku lat 90, wzniesiony z cegły, ocieplony, dach wielospadowy kryty dachówką ceramiczną, okna drewniane podwójne. Budynek może swobodnie pełnić funkcję domu dwurodzinnego, w którym każda z rodzin będzie miała do dyspozycji po jednej kondygnacji: parter: 3 pokoje (w tym 2 niezależne), kuchnia, łazienka z oknem, przedpokój, I piętro: 2 niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym, obszerna łazienka z oknem, holl, Piwnica: spiżarnia i kotłownia. Do domu doprowadzony jest gaz ziemny, kanalizacja, własne ujęcie wody z hydrofornią i pompą doprowadzającą wodę do domu (istnieje możliwość podłączenia się sieci wodociągowej ), ogrzewanie piecem węglowym, w okresie letnim woda podgrzewana piecykiem gazowym i elektrycznie, natomiast zimą zintegrowana z piecem C.O.
Na posesji dodatkowo, dwa murowane budynki gospodarcze, które można zaadaptować według własnych potrzeb np.: na budynki mieszkalne, letniskowe ( w pobliżu ośrodki wypoczynkowe, trasa rowerowa, 2 km do jeziora Pluszne) lub do prowadzenia działalności gospodarczej (teren całej posesji objęty jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje na tym terenie zabudowę jednorodzinną z funkcją usługową ? wg planu prowadzenie działalności dopuszcza się we wszystkich budynkach). W części jednego z budynków gospodarczych garaż z kanałem. Działka ogrodzona, obsadzona od strony drogi żywopłotem, pozostała część działki obsadzona tujami, świerkiem srebrzystym i innymi iglakami . Na działce znajduje się oczko wodne, miejsce wydzielone na grill, murowana, podpiwniczona altana. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Szczególnie polecamy nieruchomość ze względu na jej wszechstronny charakter, gdyż w obecnym stanie może służyć jako dom dla jednej, a nawet dwóch rodzin. Po adaptacji budynków gospodarczych jako nieruchomość mieszkalna z funkcją agroturystyczną, lub jako obiekt przeznaczony do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej, ze względu na dobry dojazd i obszerność samej działki. Zapraszamy do oglądania !!! Cena do negocjacji. KOntakt: 507 130 021, 89 535 33 56. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo 1025.

Szczegóły

Numer oferty 30650714
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 399 000 PLN
Cena za m2 2 100 PLN
Liczba pokoi 6
Piętro Parter
Powierzchnia 190 m2
Powierzchnia działki 1 999 m2
Miejscowość Olsztynek
Województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Powiat olsztyński
Gmina Olsztynek
Własność własność
Ogrzewanie węglowe/drewno
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał ceramika
Położony w w mieście poza centrum